Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Düzce Sakarya Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Düzce Sakarya Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (Sepaş) bilindiği gibi Düzce’ye de hizmet vermektedir. Şirket daha önce Bolu’ya bağlı olan bu ilin her noktasına elektrik hizmetlerini taşımaktadır. Söz konusu hizmetler sayesinde insanlar, bireysel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu hizmetin kesintisiz devam edebilmesi için gelen elektrik faturalarının ödenmesi gerekiyor. Sepaş, bu noktada da insanlar için önemli bir alternatif sunmakta ve ödemelerin online olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Eğer Düzce’de ikamet ediyor ve elektrik faturalarınızı internet üzerinden ödemek istiyorsanız, öncelikle https://www.sepas.com.tr/online-islemler adresine giriş yapmalısınız. Bu adres üzerinden işlem yapabilmek için sisteme üye olunması gerekiyor. Üyelik sonrasında fatura sorgulama ve ödeme çok kısa bir süre içinde yapılabilir. Eğer üyeliğiniz varsa, yukarıdaki adrese girdikten sonra öncelikle bireysel işlemleri seçmelisiniz. Daha sonra ise açılan pencereden yapmak istediğiniz işlemi seçip, istenilen bilgileri ilgili yerlere girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Fatura sorgulama işlemiyle ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebilir ve daha sonra kredi kartı ya da banka kartınızla borcunuzu ödeyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz