Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Edirne Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Edirne Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Edirne’nin doğalgaz ihtiyacı, ülkemizdeki en büyük holdinglerden olan Zorlu Enerji Grubu’na bağlı olan Gazdaş vermektedir. Gazdaş (Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş.) 2005 yılından beri faaliyetlerini sürdürmektedir. Bilindiği gibi doğalgaz, insanların yaşam standartlarını yukarı taşımakta ve bir takım çevre sorunlarının da önüne geçmektedir.

Edirne, kendine has doğası ile dikkat çeken kentlerden birisidir. Gazdaş tarafından verilen hizmetin doğayı da koruduğu bilinmektedir. Şirket, doğalgaz olmayan yerleşim merkezlerine hizmet götürmek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Bu kapsamda altyapının oluşturulması ve benzer işlemler yapılıyor. Ayrıca Edirnelilerin yaşayacağı gaz kaçağı durumuna karşın da Edirne Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden hizmet vermektedir.

Edirne Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Edirne Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, çok büyük öneme sahiptir. Söz konusu hat sayesinde insanlar, gaz kaçaklarının daha büyük sorun olmasının önüne geçmektedir. Bunun için gaz kokusu alındığında ya da kaçak hissedildiğinde direkt olarak aşağıdaki numaralar aranmalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: +90 284 236 39 00
  • Faks: +90 284 236 39 11

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz