Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Edirne Trakya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Edirne Trakya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Trakya bölgesinin önemli kentlerinden birisi olan Edirne, sanayi kuruluşları ve tarımı ile dikkat çekiyor. Tarihi bir kent olması sebebiyle, turizminde oldukça gelişmiş olduğu bir kent olan Edirne’nin elektrik tüketimi oldukça fazladır. Kentin elektrik ihtiyacını, Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. yani TREDAŞ gidermektedir. 2010’lu yılların başından itibaren hizmet veren şirket, hizmet kalitesini yukarılara çıkarmak için büyük bir çaba harcıyor.

Elektrik hizmetlerinin sürekliliği çok büyük bir önem arz etmektedir. Söz konusu önem sebebiyle şirket tarafından altyapının geliştirilmesi ve yenilenmesi gibi işlemler yapılmaktadır. Bunun haricinde ise kesintiler ve diğer sorunlara karşın Edirne Trakya Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası sürekli devrededir. İnsanlar bu numaralar üzerinden bildirimde bulunabilir.

Edirne Trakya Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Edirne Trakya Elektrik Dağıtım ihbar hattı sayesinde, il sınırları içerisindeki herhangi bir noktada meydana gelen arıza, ilgili ekiplere hızlı bir şekilde bildirilmektedir. Söz konusu işlem, ekiplerin daha hızlı bir şekilde harekete geçmesi için büyük önem taşımaktadır. Bu hatta ait numaralar ve diğer iletişim kanalları şu şekildedir:

  • Tel: 0284 236 58 58
  • Faks: 0 282 293 32 13 – 14
  • E-posta: bilgi@tredas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz