Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Elazığ Fırat Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elazığ Fırat Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Doğu Anadolu Bölgesinin önemli kentlerinden birisi olan Elazığ, konumuna rağmen sanayi kuruluşları olan yerlerden birisidir. Gerek nüfusun fazla olması, gerekse de bahsedilen sanayi kuruluşları, buradaki elektrik tüketiminin fazla olmasına neden olmaktadır. Özelleştirme sonrasında Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler sayesinde insanların bu alandaki ihtiyaçları etkin bir şekilde giderilmektedir.

Elazığ Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmetlerinin daha kaliteli olması için çalışmalarını her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Elektrik dağıtımında yaşanan farklı sorunlar vardır ve bunlardan bazıları bölgesel bazda yaşanırken, bazıları ise kent genelinde yaşanabilmektedir. Tüm bu sorunların etkili bir şekilde çözülmesi için mutlak surette Elazığ Fırat Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası aranarak ihbarda bulunulmalıdır. Böylece ilgili ekiplerin müdahale etme süresinin daha da kısalacağını söylemek yanlış olmaz.

Elazığ Fırat Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elazığ Fırat Elektrik Dağıtım ihbar hattı, farklı sorunların çözümü için aranabilir. Bu sorunlar bazen kesintilerle ilgili olabileceği gibi bazen de kaçak bildirimi için yapılabilir. Bunun için insanların sadece aşağıdaki iletişim seçeneklerinden birisini kullanmasıdır.

  • Tel: +90 424 234 56 00
  • Faks: +90 424 247 24 18
  • E-posta: bilgi@firatedas.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz