Ana Sayfa Finans En Fazla Emekli Promosyonu Veren Banka Hangisidir?

En Fazla Emekli Promosyonu Veren Banka Hangisidir?

3 yılda bir tekrarlanan emeklilik sözleşmeleri şubat ayı itibari ile yenilenme dönemine girdi. Emekli maaşı alan kullanıcılar, emekli maaşlarını kullandıklarını bankada almaya devam etmek için ya da bankalarını değiştirebilmek için istedikleri bankalar ile sözleşme yapma durumdalardır. Yapılacak bu sözleşme 3 yılda bir yenilenir. 

Emekli maaşı alan kullanıcı sözleşme yaptığı anda bankanın sunduğu promosyon imkanı ile karşılaşır. Her bankadan kazanabileceğiniz promosyon miktarı değişiklik göstermektedir. Ayrıca sahip olduğunuz emekli maaşının ücreti de promosyon miktarınız üzerinde etkilidir.

Tüm bu faktörler düşünüldüğünde bireyler hangi bankayı tercih edeceğine karar verememekte ve hangi banka ile sözleşme yaparsa daha fazla promosyon kazanacağını merak etmektedir. Bu yazımızda ise promosyon imkanı sunan bankaların ne kadar promosyon verdiğini sizler için derledik. Yazımızın devamında çeşitli bankaların promosyon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emeklilik Maaşı Promosyon Bilgileri

Ziraat Bankası da emekli maaşının oranına göre promosyon vermekte olan bankalardandır. Eğer almış olduğunuz emekli maaşı 1500 TL’nin altında ise 500 TL promosyon kazanmaktasınız. Maaşınız 1500 TL ile 2500 TL arasında ise 625 TL promosyon ile karşılaşırsınız. Maaşı 2500 TL’nin üzerinde olan kullanıcılar ise 750 TL promosyon kazanmaktadır. 

Garanti BBVA Emeklilik Maaşı Promosyon Bilgileri

Garanti BBVA birçok konuda sunduğu cazip fırsatları emeklilik maaşı promosyonlarında da kullanıcısına sunmaktadır. En yüksek ücrette promosyon veren banka, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlandı bile. 1500 TL’nin altındaki maaşlar için 800 TL, 1500-2500 arasında maaşı olanlara 1000 TL, 2500 üzerindeki maaş sahiplerine de 1200 TL promosyon sunmaktadır. 

Halk Bankası Emeklilik Maaşı Promosyon Bilgileri

Dikkat çekici promosyon seçeneklerinden biri de Halk Bankası olmaktadır. Halk Bankası 1500 TL’ye kadar olan emekli maaşlarınızda 500 TL, 1500 ile 2500 TL arasında olan maaşlarınız için 625 TL, 2500 TL üzerindeki emekli maaşları içinse 750 TL promosyon ödemektedir.

ING Bankası Emeklilik Maaşı Promosyon Bilgileri 

Promosyon açısından farklı avantajlar sağlayan bankalardan birisi ise Ing’dir. Maaşını Ing’den alan kullanıcılara 450 TL promosyon sunarken ayrıca bir yakınınızı Ing’ye getirirseniz 150 TL kazanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra 2 adet fatura ödeme talimatı oluşturmanız durumunda 250 TL ödeme yapılmaktadır. Mobil uygulama kullananlar ise 50 TL kazanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz