Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Enerya Konya Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Enerya Konya Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Doğalgaz dağıtım şirketlerinden birisi olan Enerya, Konya’ya da hizmet vermektedir. Kentin hemen her noktasında bu özel hizmeti ulaştıran şirket, böylece insanların yaşam kalitesinin artmasına neden olmaktadır. Genel müdürlüğü İstanbul’da bulunan Enerya, hizmet kalitesini her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Farklı holdinglerin ortaklığıyla faaliyetlerini sürdüren şirket, toplamda 1,3 milyon aboneye hizmet vermektedir. Bunun yaklaşık 300 bin civarı Konya’da bulunurken, diğer kısmı farklı illerde yer almaktadır.

Doğalgaz, Konyalılar için son derece önemli bir hizmettir. Kış mevsiminde insanların ısınmasını sağlayan bu hizmet, yılın tamamında ise mutfakta kullanılmaktadır. Temiz ve nispeten ucuz olması sebebiyle Konyalılar tarafından çok fazla tercih edilen doğalgaz, dikkatli bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanımda ya da daha farklı bir alanda yaşanan doğal gaz sorunlarının hızlı bir şekilde şirkete bildirilmesi gerekiyor. Bunun için Enerya Konya Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı kullanılmalıdır.

Enerya Konya Gaz Dağıtım İhbar Hattı

İnsanlar, doğalgaz ile yaşadıkları sorunları hızlı bir şekilde Enerya Konya Gaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirmelidir. Bahse konu hatta ilişkin numaralar şu şekildedir:

  • Acil Hattı: 187
  • Müşteri Hizmetleri: 444 8 429
  • Telefon: + 90 332 221 54 60

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz