Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Erzincan Aras Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Erzincan Aras Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Erzincan’da bulunan hane, kurum, kuruluş ve sanayi bölgelerinin elektrik ihtiyacı, bölgedeki farklı santrallerde üretilen elektrik ile karşılanmaktadır. Söz konusu elektrik, Aras Elektrik Dağıtım tarafından kente getirilmekte ve abonelere ulaştırılmaktadır. Bölgenin en önemli dağıtım şirketi olan Aras Elektrik’in abone sayısı 2,2 milyondan fazladır.

Erzincan denildiği zaman insanların aklına direkt kış ayları gelir. Kış mevsiminin zorlu geçmesi, elektrik dağıtım hatlarında da farklı sorunların meydana gelmesine neden olur. Meydana gelen bu arızalar, dağıtımın kesintiye uğramasına neden olur. Söz konusu kesintiler bölgesel olabileceği gibi genel de olabilir. Bunların tamamını insanlar Erzincan Aras Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden yetkili birimlere aktarmalıdır. Böylece söz konusu sorunların çok daha hızlı bir şekilde çözüleceği görülecektir.

Erzincan Aras Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Erzincan’da meydana gelen kesintilerin önemli bir kısmı kış aylarında meydana gelse de farklı zaman dilimlerinde de arızalar meydana gelebilir. Bunların tamamının insanlar tarafından Erzincan Aras Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirilmesi gerekiyor. Söz konusu hatta ait iletişim numaraları şu şekildedir:

  • Telefon: 0 850 200 50 51
  • Faks: +90 (446) 211 02 26
  • E-mail: info@arasepas.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz