Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Erzincan Aras Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Erzincan Aras Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Doğu bölgelerinin en özel kentlerinden birisi olan Erzincan, elektrik tüketiminin ortalama seviyede olduğu kentlerden birisidir. Bu kente hizmeti Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. vermektedir. Şirket, insanların aylık tüketimleri için fatura göndermekte ve tüketiciler de bunu ödemektedir. Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. ödemenin daha rahat yapılabilmesi için insanlara farklı alternatifler hazırlamıştır. Erzincanlılar bu seçenekleri değerlendirerek faturalarını ödeyebilir.

Faturanızı ödemek için şirket tarafından sunulan yöntemi kullanmak istiyorsanız öncelikle şirketin resmi adresine giriş yapmanız gerekiyor. https://www.arasepas.com/online adresinden hızlı bir şekilde şirket sitesindeki ilgili bölüme ulaşabilirsiniz. Daha sonra ise buradaki ilgili bölümleri doldurarak sisteme kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemi için abone bilgilerin eksiksiz ve doğru olması çok önemlidir. Kayıt tamamlandıktan sonra alacağınız şifre ile Erzincan’daki evinize ya da işyerinize gelen faturayı banka ya da kredi kartınızla sadece birkaç dakikada ödeyebilirsiniz.

Fatura ödemenin dışında insanların yapmak istediği bir diğer işlem de fatura sorgulamadır. Söz konusu işlem için öncelikle https://www.arasepas.com/faturasorgulama adresine giriş yapın ve daha sonra ilgili bölümleri doldurun. Burada bilinmesi gereken husus, bu işlemler sadece Erzincan’da bulunan tüketiciler için geçerlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz