Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Erzurum Aras Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Erzurum Aras Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olan Erzurum’un elektrik ihtiyacı oldukça fazladır. Bölgedeki elektrik abonelerinin önemli bir kısmı bu kentte yer almaktadır. Daha önce devlet tarafından yapılan dağıtım, 2010 yılından sonra yapılmaya başlanan özelleştirmeler sonucunda Aras Elektrik Dağıtım tarafından yapılmaya başlandı. Söz konusu şirket, bölgedeki diğer kentlere de hizmet vermekte olup, abone sayısının 2,2 milyondan fazla olduğu bilinmektedir.

Erzurum denildiği zaman insanların aklına genellikle kentin soğuğu gelmektedir. Bu soğuk nedeniyle insanların yaşamları zorlaştığı gibi özellikle kış aylarında hava şartlarından kaynaklanan elektrik arızaları da meydana gelmektedir. Erzurum Aras Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası, bu arızaların bildirilmesi için kullanılmaktadır. İnsanlar tarafından yapılan bildirimler sayesinde, ekipler kısa sürede arıza olan hatta müdahale etmekte ve sorunu çözmektedir.

Erzurum Aras Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik hatlarının olduğu altyapı farklı nedenlerden dolayı arızalanabiliyor. Bu arızaların bildirileceği ihbar hattı vardır. Erzurum Aras Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu numaralardan oluşmaktadır:

  • Telefon: 0 850 200 50 51
  • Faks: +90 (442) 242 27 80
  • E-mail: info@arasepas.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz