Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Erzurum Aras Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Erzurum Aras Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Erzurum, sadece bulunduğu bölgenin değil, ülkemizin de en büyük kentlerinden birisidir. Bu özelliği, kentin elektrik tüketiminin oldukça yüksek olmasına neden olmaktadır. Buna bağlı olarak insanlar için elektriğin sürekliliği çok önemlidir. Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetlerin kesilmemesi için faturaların zamanında ödenmesi gerekiyor.

Elektrik faturalarının ödenmesi için kullanılan yöntemler, herkes tarafından bilinmektedir. Alışılmış yöntemlerin dışında Aras Elektrik tarafından farklı alternatifler de sunulmaktadır. Bu alternatiflerden yararlanmak için https://www.arasepas.com/online adresine giriş yapılması yeterlidir. Buradaki ilgili bölümler doldurulmalı ve sisteme kayıt olunmalıdır. Böylece ödememelerinizi buradan yapabilirsiniz. Banka ya da kredi kartı ile yapılan ödemeler, sizin dışarıdaki ödeme noktalarına gitmenizi engellemektedir. Bu da hem zaman kazandırmakta, hem de yorulmanızı engellemektedir.

Fatura sorgulama için de benzer bir sistem bulunmaktadır. Bahse konu sistem için insanların https://www.arasepas.com/faturasorgulama adresine girmesi ve ilgili bölümleri doldurması gerekiyor. Bu aşamadan sonra ise mevcut faturalarınıza dair bilgileri ekrandan görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz