Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Erzurum Palen Enerji Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Erzurum Palen Enerji Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Erzurum’un doğalgaz konusundaki ihtiyaçlarını etkin olarak karşılayan Palen Enerji Doğalgaz Dağıtım, faaliyetlerini uzun süredir devam ettirmektedir. Söz konusu faaliyetler kapsamında kentin her noktasında doğalgaz iletilmekte ve bundan hem bireysel hem de sanayi kullanıcıları yararlanmaktadır. Şirketin kuruluşu 1984 olup, zaman için gelişmiştir.

PALMET Enerji Grubuna ait olan Palen’in %10’luk hissesi Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nde bulunmaktadır. Şirket, hizmet kalitesini daha yukarılara taşıma adına sürekli olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda altyapı iyileştirmeleri yapılırken, doğalgaz arızalarına da hızlı bir şekilde müdahale etmektedir. Erzurum Palen Enerji Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden insanlar yaşanan sorunları hızlı bir şekilde ilgili ekiplere bildirebilir.

Erzurum Palen Enerji Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Erzurum Palen Enerji Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı ile insanlar, farklı sorunları şirkete bildirmektedir. Fakat doğalgaz genel olarak son derece tehlikeli olduğundan bu bildirimi Erzurumluların olabildiğince erken yapması hayati önem taşımaktadır. Aksi durumda telafisi çok zor durumlarla karşılaşılması söz konusu olacaktır.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: 0442 327 10 30
  • Faks: 0442 235 55 20
  • Mail: info@palen.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz