Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Eskişehir Aksa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Eskişehir Aksa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Eskişehir genelinde kullanılan doğalgaz, farklı şirketler tarafından kullanıcılara iletilmektedir. Söz konusu şirketlerden birisi de Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. olup, kentin önemli ilçelerinden Çukurhisar ve İnönü’ye hizmet vermektedir. Şirket tarafından verilen hizmet sayesinde insanların yaşam kalitelerinde ciddi bir artış meydana geldiği gibi, doğanın korunması adına da söz konusu hizmetin önemli bir rol oynadığı söylenebilir.

Doğalgaz, genel itibariyle ısınma ve mutfaktaki ocaklarda kullanılmaktadır. Bunun haricinde banyoda da kullanılan bu temiz yakıtın aynı zamanda fiyatı da düşüktür. Fakat kullanımı için güvenlik prosedürlerine harfiyen uyulması gerekiyor. Aksi durumda, ortaya istenmeyen sonuçlar çıkabilir ki, bunlar da insanların yaşamlarını tehdit etmektedir. Eskişehir Aksa Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı, bu tür olumsuzlukların yaşanmaması adına faaliyet göstermektedir.

Eskişehir Aksa Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Eskişehir Aksa Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların doğalgaz zehirlenmesi yaşamaması ve kaçağa bağlı olarak yangınların, patlamaların olmaması için etkin olarak kullanılmalıdır. İnsanların gaz kokuşu aldığı anda aşağıdaki numaraları araması gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz