Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Eskişehir Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Eskişehir Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin önemli kentlerinden birisi olan Eskişehir, sahip olduğu nüfus ve sanayi sebebiyle elektrik tüketiminin fazla olduğu kentlerden birisidir. Buradaki elektrik dağıtımı, ülkemizin diğer kentlerinden olduğu gibi özel sektör tarafından yapılmaktadır. Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da Oedaş tarafından verilen hizmetler sayesinde insanlar ve sanayi kuruluşları, elektriği kesintisiz olarak kullanmaktadır.

Elektrik kesintileri, insanların yaşamlarını direkt olarak etkiler ve bundan dolayı olabildiğince hızlı bir şekilde giderilmesi hedeflenir. Söz konusu kesintinin giderilmesi için Osmangazi EDAŞ yoğun bir çaba harcamasına karşın, insanların bu noktada yapacakları yardımın hizmetin etkili bir şekilde verilmesini sağlayacağının bilinmesi gerekiyor. Oedaş tarafından bunun için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Eskişehir Oedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası da bunlardan birisi olup, insanlar buradan kesintileri bildirebilir.

Eskişehir Oedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Eskişehir Oedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı denildiği zaman insanların aklına direkt olarak kesinti bildirimi gelse de farklı sorunlar da buradan bildirilebilir. Söz konusu hat sayesinde insanların yaşamları daha kaliteli olmaktadır. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 0 222 211 60 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz