Ana Sayfa Pratik Bilgiler Evde İzlenmesi Gereken En İyi 5 Dizi Hangisidir?

Evde İzlenmesi Gereken En İyi 5 Dizi Hangisidir?

Yoğun günlük hayatımızı sonlandırmak için eve geldiğimizde kaliteli vakit geçirerek hem bedenimizi hem zihnimizi rahatlatma amacında oluruz. Bunun için çeşitli yöntemlere başvururken en sık yaptığımız eylem dizi izlemek olur. Böylelikle hem kendi hayatımızdan biraz da olsa uzaklaşmış olur hem de dinlenme imkanı buluruz.

Özellikle Netflix kullanıcılarının sayısındaki artış ile birlikte yabancı dizi izleme oranlarında da oldukça artış görülmüştür. Hangi yabancı diziyi izlemesi gerektiğini bilemeyen ya da karar veremeyen vatandaşlarımız için birbirinden eğlenceli yabancı dizileri sizler için derledik.

  • Friends

1990’lı yılların başında başlayan dizi 6 arkadaşın başından geçen eğlenceli olayları anlatmaktadır. Her bölümünde kahkahalara boğulacağınız dizi, 20 dakikalık bölümlerden oluşmasıyla da kolayca izlenebilecek hale gelmektedir. Toplamda 10 sezonu olan dizinin her karakterinde kendinizden bir şeyler bulmamanız imkansız. Evde dinlenirken enerjinizi yükseltecek, sizi güldürecek bir dizi arayışında olanlar için izlenmesi gereken dizilerden biri Friends’tir. 

  • Supernatural

Fantastik konulardaki film ve dizi aşıklarının yolu Supernatural dizisine kesinlikle düşmelidir. 15 sezonu olan dizi olağan üstü güçleri olan varlıklarla savaşan iki kardeşin hikayesini anlatmaktadır. Aile olmanın, kardeşliğin önemine her bölümde yer veren dizi kısa sürede kendisini size sevdirmeyi başaracaktır. 

  • Dexter

Seri katil olmanın ne demek olduğunu her bölümde öğrenmek isteyenler Dexter dizisi ile mest olacaklardır. Geceleri seri katil gündüzleri polis departmanı çalışanı ve aile babası olan Dexter’ın hikayesi sizi ekrana kitlemeye yetecektir.

  • Sherlock

Üst düzey bir zeka ile karşılaşmaya hazır olun. Sherlock’un büyülü dünyası ve olayları çözmekte kullandığı üstün zekası sizi kendine hayran bırakacaktır. Polis departmanı ile birlikte çalışan Sherlock, birçok olayın çözümüne olağan üstü katkılarda bulunmaktadır. İzlerken hayrete düşeceğiniz ve hayran olacağınız bir dizi sizi beklemekte.

  • Lucifer

Tanrı küçük oğlunu yıllar önce cezalandırmak için cehenneme sürdü. Cehennemde geçirdiği uzun yıllar sonunda sıkılan Lucifer, eğlenceyi yakalamak için dünyamıza adım attı. Los Angles’ta bir bar sahibi olan Lucifer hem mizacıyla sizi güldürecek hem de yaşadıklarıyla hayrete düşürecektir. 5.sezonu beklenen Lucifer dizisi, oldukça izlenen diziler arasında yer almaktadır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz