Ana Sayfa Pratik Bilgiler Evde İzlenmesi Gereken En İyi 5 Film Hangisidir?

Evde İzlenmesi Gereken En İyi 5 Film Hangisidir?

Yoğun iş hayatımızdan eve döndüğümüzde beynimizi ve vücudumuzu dinlendirmek isteriz. Ayaklarımızı uzatarak bir film izlemek her zaman ilk seçeneğimiz olur. Bu istekte olan insanlar genellikle hangi filmi izleyeceklerini bilemezler. Birçok film seçeneği arasında hangisini izleyeceğimize karar vermek her zaman en zorudur. Bu gibi durumlarda size iyi birer seçenek olacak beş film önerisinde bulunacağız. Filmleri ve detayları öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

  • Sıkıysa Yakala (IMDB 8.1/10)

Orijinal ismi “Catch Me If You Can” olan film, gerek konusu ile gerekse oyuncu kadrosu ile oldukça izlenen filmlerden biri olmuştur. 2002 yapımı olan filmde Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken ve Martin Sheen gibi kariyerinde güçlü isimler yer almaktadır. 

İnsanlarını ağına düşürmekte çok başarılı olan Frank ve onun peşinde olan FBI hikayesini anlatan film, dram ve gerilim türünde olsa da zaman zaman sizi güldürmeyi de başaracaktır. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin tercih edeceği filmlerden biri konumunda. 

  • Prestij (IMDB 8.5/10)

Prestij filmi 2006 yapımı bir filmdir. Özellikle filmin sonunda şaşırmayı seven izleyicilerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerin başında gelmektedir.

Film konu olarak farklılık barındırmasıyla diğer birçok filmin önüne geçmektedir. İki sihirbazın birbiri ile rekabetini konu alan film, izleyicisini 19. Yüzyılın sonlarına götürmektedir. Bu kıyasıya rekabeti filmin her dakikasında merakla izleyeceksiniz.

  • Arkadaştan Öte (IMDB 6.5/10)

Orijinal ismi “Friend with Benefits” olan filmde, ünlü şarkıcı Justin Timberlake ve ünlü oyuncu Mila Kunis baş rolleri paylaşmaktadır. Duygusal ilişkilerden sıkılmış ikili, aralarında duygusal bağ olmadan ilişki kurmaya çalışmaktadır. Film ikilinin yaşadığı ilişkiyi konu almaktadır. Romantik komedi türündeki filmde hem eğlenecek hem de güleceksiniz.

  • Felekten Bir Gece 1-2-3

 3 filmden oluşan Hangover serisi, bol eğlenceli geçen partilerden sonraki günleri anlatmaktadır. Garip bir ortamda uyanan ekip dün geceye dair hiçbir şey hatırlamamakla birlikte her seferinde kendilerini tehlikeli ve bir o kadar da eğlenceli olaylar içinde bulup ne yaşadıklarını çözmeye çalışırlar. 

  • Sherlock Holmes 1-2

Aynı isimde kitap ve dizisi de bulunan filmin konusu, zekası ve öngörüleri ile izleyicisini kendine hayran bırakan Sherlock’un yaşadıkları. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz