Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Fatih Portakal Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Fatih Portakal Haber Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Uzun yıllardır haber ekranlarında tarafsız ve doğru haber verme çabası içinde olan ve evimizin bir parçası olarak sevgiyle izlediğimiz Fatih Portakal FOX TV haberlerinde karşımıza çıkıyor. Ayrıca izlediğiniz haberlerde sosyal medya üzerinden yaptığınız yorumlara da yer veriliyor. Hal böyle olunca da izleyiciyi önemseyen bir adamı sunduğu haber programına sizler de çevrenizde haber niteliği taşıyan her şeyi göndermek istiyorsunuz. 2010 yılında İrfan Değirmenci davetiyle FOX TV ailesine katılan Fatih Portakal 3 yıl boyunca Çalar Saat programını sundu. 2013 yılından beri de FOX TV Ana Haber programının sunuculuğunu yürütüyor.

Sizler de Fatih Portakal whatsapp ihbar hattına bağlanarak Fatih Portakal ile konuşabilir ve haber değeri taşıyan iletilerinizi buradan gönderebilirsiniz. Özellikle kayıp kişilerle ilgili ihbar, çözülemeyen cinayet ve farklı olaylar hakkında ihbar, tüm sorularınız ve isteklerinizi bu hat üzerinden Fatih Portakal’a iletebilirsiniz. Fatih Portakal whatsapp ihbar hattı 0542 370 45 45 olarak sizlere hizmet veren bir hattır.

1 Yorum

  1. Sayın Portakal;
    11.05.2023 tarihindeki Haber sunuşunuzda saar 20,28 dolaylarında;
    Kılıçdaroğlunun en duşuk memur maaşının 21.000.00 olacağını ve Erdoğanın ise 22.000.00 Tl olacağını (kusuratlarını yazmadım) açıkladınız ama biri Kılıçdaroğolu vereceğni ifade ederken Erdoğan olacağını ifade ediyor, ne zaman 3 yıl sonra mı 5 yıl sonramı bunu uzmanlarınıza sorarsanız onlar ne demek istediğimi size ACIKLARLAR. SAYGILARIMLA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz