Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Garanti Bankası, 1946 yılında kurulmuş olup günümüzde en iyi özel bankalar arasında yer almaktadır. Yetmiş seneyi geçkin bankacılık tecrübesi ile, 7’den 77’ye her kesime hitap eden Garanti Bankasının müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak mümkündür.

Garanti Bankası, müşteri temsilcisine bağlanmak isteyenler, telesekreter sırasında bekleyip zaman kaybetmek istemedikleri takdirde doğrudan müşteri hizmetlerine bağlanabiliyorlar. Garanti Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça pratik ve kolaydır.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Numarası

Garanti Bankası müşteri temsilcisine bağlanmak için klasik yöntemi ya da Alo Garanti yöntemini kullanabilirsiniz. 444 0 333 veya 0850 222 0 333 numaralı telefonları arayarak Garanti Bankası müşteri temsilcisine klasik yöntemle bağlanabilirsiniz. Ancak bu yolla bağlanabilmek için telesekreter aşamasından geçmeniz gereklidir.

Alo Garanti yöntemi ile müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz, bu numaraların başına +90 sayısını eklemelisiniz, ayrıca daha önce bu yöntemi kullanabilmek için sisteme sesinizi sisteme tanımlatmış olmanız gereklidir. Eğer sesiniz sisteme tanımlı ise; herhangi bir doğrulama kodu, telesekreter aşamasına girmeden doğrudan ses tanıma özelliği ile Garanti Müşteri Temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Müşteri temsilcisine 7/24 bağlanarak kayıp, çalıntı kredi kartları, kredi ödemeleri, bakiye sorgulamaları, habersiz işlemler, mobil bankacılık, internet bankacılığı hakkında yaşadığınız tüm problemlere çözüm bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Bağlanmak

Müşteri temsilcisine klasik yöntem ile bağlanmak isterseniz aşağıdaki yönergeyi izleyebilirsiniz.

  • Garanti Bankası’nın 444 0 333 veya 0850 222 0 333 numaralı telefonlarını arayın.
  • İlk olarak karşınıza bir telesekreter çıkar ve menü hakkında size bilgi verir.
  • Eğer telesekreteri dinlemeden işlem yapmak isterseniz sırasıyla “bir” “üç” “beş” tuşlarına tıklayın.
  • Tuşların devamında sizi müşteri temsilcisine bağlayacaktır ancak durumun koşullarına göre bekleme sırası olabilir.

Alo Garanti yöntemi ile direkt müşteri temsilcisine bağlanmak için ise;

  • 444 0 333 veya 0850 222 0 333 numaralı telefonların başına +90 rakamını ekleyerek müşteri temsilcisini arayın.
  • Karşınıza çıkan telesekreterde herhangi bir tuşlama yapmadan sadece sesinizle doğrulama yapabilirsiniz. Sistem ses doğrulamasının başarılı olması halinde sizi doğrudan müşteri temsilcisine bağlar.

Garanti Bankası müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için uygulamanız gereken tuş kombinasyonları zamanla güncellenmektedir. Güncel tuş kombinasyonlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz