Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Gaziantep Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Gaziantep Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tartışmasız en gelişmiş kenti olan Gaziantep, buna bağlı olarak yüksek oranda elektriğe ihtiyaç duyar. Geçmişte söz konusu ihtiyaç devlet tarafından karşılanmış ve kurulan hatlar ile kentin dört bir yanına elektrik götürülmüştür. Yapılan politika değişikliğinden sonra bu hatlar özelleştirilmiş ve Antep’e elektrik özel bir şirket tarafından verilmeye başlamıştır. Bölgede yer alan barajlardan elde edilen elektrik, Toroslar EDAŞ tarafından kente taşınmaktadır.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmet sayesinde insanlar, sınırsız bir elektrik kullanımına sahiptir. Bahse konu elektrik kullanımının oranı son derece yüksek olup, zaman içinde bazı sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunların Gaziantep Toroslar Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden şirkete bildirilmesi gerekmektedir. Böylece ilgili ekiplerin Antep’in farklı noktalarındaki sorunlardan daha çabuk haberdar olması mümkün olacaktır.

Gaziantep Toroslar Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Bireysel kullanıcılar ve sanayi kuruluşlarının yaşamış olduğu farklı sorunlar vardır. Bunların tamamı Gaziantep Toroslar Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile şirkete bildirilmeli ve böylece sıkıntı kısa sürede giderilmelidir. Söz konusu hatta ait numaralar:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372
  • Mail: musteriiliskileri@enerjisa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz