Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Gediz Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Gediz Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Elektrik faturası ödeme işlemi bazen çok vaktinizi almakta olduğu gibi bazen geçici kurulan ve insanları dolandıran fatura ödeme merkezlerine denk gelinmektedir. Bu şekilde birçok vatandaş mağdur olmuş ve dolandırılmıştır. Bu noktada vatandaşlarımız çok dikkatli olmalı ve bilmedikleri fatura ödeme merkezlerine çok fazla itibar etmemelidir. Fakat siz zaten Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. abonesi iseniz bunların hiçbirini dert etmenize gerek kalmamaktadır. Abonesi olduğunuz şirketin www.gediz.com adı altında güvenlik seviyesi çok yüksek bir web sitesi bulunmaktadır. Sizleri mağdur etmeme adına ve bulunduğunuz her ortamda kolayca elektriğinizi yatırabilme adına kurulmuş bu hizmetten bütün Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. aboneleri yararlanabilmektedir. Bu adres üzerinden ödeme yapabilmek için bütün yapmanız gerekenler;

  • İlk olarak siteye internet üzerinden giriş yapmak olmalıdır.
  • Bir sonraki adımda karşınıza çıkacak olan menüden üstte bulunan hızlı borç sorgula kısmına giriş yapmalısınız ve buradan sözleşme hesap numaranız ile alt kutucuktaki güvenlik kodunu doldurarak işleme devam ediniz.
  • Daha sonraki adımda karşınıza ödenmemiş olan faturalarınız çıkmaktadır siz buradan istediğinizi banka ya da kredi kart bilgileriniz ile ödeme yapabilmektesiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz