Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Giresun Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Giresun Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karadeniz Bölgesinin en güzel kentlerinden birisi olan Giresun’daki elektrik dağıtım hizmetleri, 2010 yılından itibaren Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilmeye başlanmıştır. Daha önce devlet tarafından verilen söz konusu hizmet, günümüzde ise bu şirket tarafından veriliyor. Bölgedeki diğer kentlerde olduğu gibi verilen hizmetler, farklı nedenlerden dolayı bazen kesintiye uğrayabiliyor. Bunların hızlı bir şekilde giderilmesi ve hizmetin devamlılığının sağlanması, şirketin sorumluluğundadır.

Elektrik dağıtımı için kullanılan altyapı, farklı nedenlerden dolayı bazen işlevini yitirebilmekte ve bu da kesinti olarak insanlara dönmektedir. Bu kesintiler bazen kent sınırları içerisindeki hatlarda meydan gelirken, bazen de şehir dışında meydana gelir. İnsanların bunlardan fark ettiklerini ya da başlarını gelen arızaları mutlaka Giresun Çoruh Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bildirmesi gerekiyor. Böylelikle sorunlar daha hızlı bir şekilde giderilecektir.

Giresun Çoruh Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Yaşanacak olan bütün sorunlar için ihbar hattı kullanılabilir. Yani sadece elektrik kesintileri için değil, kaçak, abone sorunları ve benzer durumlar için de bu hat kullanılabilir. Söz konusu Giresun Çoruh Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu şekildedir:

  • Tel: +90 454 210 16 00
  • Faks: +90 454 210 16 18
  • E-posta: bilgi@coruhaksa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz