Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Giresun Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Giresun Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Doğu Karadeniz kentlerine hizmet veren Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. burada yer alan Giresun’a da hizmet vermektedir. Kentin en uzak noktalarına kadar elektrik götüren şirket, Giresunluların çok daha rahat bir yaşam sürmesinde ciddi bir rol oynamaktadır. Şirket tarafından verilen hizmetlerden birisi de insanların daha rahat bir şekilde fatura yatırmaları içindir.

Bilindiği gibi elektrik faturalarının ödenmesi genellikle banka şubelerinden yapılmaktadır. Fakat buradaki sıra, bazen insanların ciddi zaman kaybı yaşamasına neden olmaktadır. Kazancı Holding bünyesinde yer alan Çoruh Elektrik, insanların daha rahat bir şekilde faturalarını ödemesi için kendi web sitesinden hizmet vermektedir.

Şirketin sitesinden fatura sorgulama ya da ödeme işlemi yapmak için öncelikle https://www.coruhedas.com.tr/OnlineIslemler/FaturaSorgula adresine giriş yapılması gerekiyor. Bu adrese girildiğinde sistem tarafından Tesisat No istenecektir. Bu numaranın girilmesiyle birlikte elektrik faturası borcu öğrenilir. Eğer işleme devam edilmek istenirse, kredi ya da banka hesap kartı ile ödeme de yapılabilir. Buradaki bilgilerin farklı kişilerle paylaşılmaması önemlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz