Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Gümüşhane Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Gümüşhane Çoruh Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik, sürekli olmadığı takdirde insanların farklı sorunlar yaşamasına neden olan bir enerji türü olarak tanımlanabilir. Bundan dolayı elektrik dağıtımı çok önemlidir. Geçmişte söz konusu işlem Gümüşhane’de devlet tarafından yapılırken, 2010 yılında başlayan özelleştirme süreci sonrasında devlet tarafından değil, özel sektör tarafından yapılmaya başlamıştır. Buna bağlı olarak insanların aldıkları hizmetin kalitesi zaman için nispeten daha da yükselmiştir.

Elektrik dağıtımının temelinde altyapı yatmaktadır. Altyapı ne kadar iyi olursa olsun, insan faktörü ve hava şartları bazen sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Bahse konu sorunlar kent içinde yaşanabileceği gibi farklı noktalardaki hatlar üzerinde de yaşanabilir. Bunların hızlı bir şekilde giderilmesi için insanların Gümüşhane Çoruh Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden arıza ihbarında bulunması çok büyük arz etmektedir.

Gümüşhane Çoruh Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. ne kadar özen gösterirse göstersin, bütün sorunlardan kısa sürede haberdar olması, kendi imkanlarıyla mümkün değildir. Bundan dolayı şirket tarafından bir ihbar hattı kurulmuştur. Gümüşhane Çoruh Elektrik Dağıtım ihbar hattı sayesinde insanlar sorunları ve mevcut arızaları bildirebilmektedir. Bu hat:

  • Tel: +90 456 270 51 53
  • Faks: +90 456 270 51 41
  • E-posta: bilgi@coruhaksa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz