Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Gümüşhane Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Gümüşhane Çoruh Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Gümüşhane, elektrik tüketiminin orta seviyede olduğu kentlerden birisidir. Burada, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından hizmet verilmekte ve şirket bahse konu hizmeti, kentin en ücra köşelerine kadar iletmektedir. Bu hizmet neticesinde ise ay sonunda faturalar, abonelere gönderiliyor. Bilindiği gibi elektrik faturalarının ödenmesi için banka ve PTT şubelerinde sıra beklemek gerekiyor.

Çoruh EDAŞ, insanların fatura ödeme ve sorgulama noktasında daha rahat etmesi için farklı alternatifler geliştirmiş durumdadır. Bunun için insanların şirketin resmi web sitesine ya da direkt olarak https://www.coruhedas.com.tr/OnlineIslemler/FaturaSorgula adresinden fatura ödeme bölümüne giriş yapması gerekiyor. Böylece ev ya da işyerlerinden faturalarını rahatlıkla ödeyebilirler.

Fatura sorgulama, insanların fatura tutarlarını öğrenmeleri anlamına gelmektedir. Bahse konu işlemin gerçekleşmesi için yukarıdaki adrese girildikten sonra mutlaka fatura üzerinden yer alan bilgilerin ilgili bölüme girmesi gerekiyor. Bunun için insanların işleme başlamadan önce faturalarını yanlarına almaları, ciddi bir kolaylık oluşturacaktır. Fakat bu işlemlerin güvenilir bir internet ağından yapılması çok önemlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz