Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Hakkari Van Gölü Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Hakkari Van Gölü Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin en uzak köşelerinden birisi olan Hakkari’nin elektrik ihtiyacı, bölgede yer alan barajlar üzerinden karşılanmaktadır. Bahse konu barajlardan elde edilen elektrik, dağıtım hatları ile kentin farklı noktalarına kadar taşınmaktadır. Bu işi daha önce devlet kurumu yaparken, yakın zamanda gerçekleşen özelleştirmeyse Hakkari Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. yapmaya başladı.

İnsanların yaşam kalitesinin düşmemesi için elektriğin kesintisiz olarak verilmesi çok önemlidir. Fakat bölge şartları ve kış mevsiminin ne kadar zor geçtiği dikkate alındığında, bazı kesintilerin yaşandığını söylemek yanlış olmayacaktır. İnsanlar söz konusu kesintileri Hakkari Van Gölü Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile şirkete bildirebilir. Böylece şirkette görevli olan ekipler, gerekli çalışmaları yapacak ve meydana gelen sorunu etkili bir şekilde çözecektir.

Hakkari Van Gölü Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

İnsanların elektrik ile ilgili yaşadıkları sorun sadece kesintiler olmayıp, bunun dışında da farklı sorunlardan bahsedilmesi söz konusudur. Bu sorunlardan birisi de kaçak kullanım olup, kentteki diğer insanları olumsuz etkilemektedir. Bütün bu sorunlar Hakkari Van Gölü Elektrik ihbar hattına bildirilebilir.

  • Telefon: 0 (850) 314 94 00
  • Faks: 0(850) 211 65 14
  • Çağrı Merkezi: 0850 211 0 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz