Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Hatay Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Hatay Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ülkemizin en güneyinde yer alan Hatay, Aksa tarafından verilen hizmet sayesinde bir süredir doğalgaz kullanmaktadır. Şirket, ülke genelinde 27 kente olduğu gibi buraya da hizmet vermekte ve insanların ısınma, mutfak ve banyo gibi alanlarda bu temiz enerjiyi kullanmasını sağlamaktadır. Bilindiği gibi doğalgaz, temiz bir enerji türü olup, insanların aldıkları havanın temiz kalması adına önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca benzer şekilde doğanın temiz kalması için de bu rolü oynadığı bilinmektedir.

Doğalgazın pek çok avantajı olmasına rağmen, söz konusu gazın genel itibariyle yanıcı ve zehirli olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu özelliklerinden dolayı insanların kullanım noktasında dikkatli olması gerekiyor. Aksa, gerekli şartları sağlamayanlara hizmet vermezken, yaşanacak olan sorunlar için de Hatay Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden hizmet vermektedir.

Hatay Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Hatay Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, bu zehirli gazın kaçak durumunda hızlı bir şekilde aranmalıdır. Aksi durumda, söz konusu kaçağın ortaya çıkaracağı tahribat, tahmin edilenden çok daha büyük olacaktır.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz