Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Hatay Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Hatay Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin en güneyinde yer alan Hatay’a elektrik, bölgede yer alan barajlar ve diğer santrallerden gelmektedir. Bunun için kurulan elektrik hatları bulunmakta ve bu işlem özel bir şirket tarafından yapılmaktadır. Geçmişte devletin verdiği hizmeti, günümüzde Hatay için Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. vermektedir. Söz konusu şirket, bölgede yer alan diğer kentlere de benzer şekilde hizmet vermekte olup, Türkiye’nin en büyük enerji şirketlerinden olan Enerjisa bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu da kalitenin sürekli artmasına neden olmaktadır.

Bilindiği gibi insan yaşamının daha kaliteli bir hale gelmesi için farklı enerji türleri kullanılmaktadır. Bunlar arasında en fazla kullanılanın elektrik olduğunun söylenmesi yanlış olmaz. Bahse konu enerjinin sürekliliği çok önemlidir. Bundan dolayı Hatay Toroslar Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile insanların kesintileri bildirmesini istemektedir. Sistem üzerinden görülmeyen küçük çaplı arızalardan böylece daha hızlı haber alınır ve sorun da hızlı bir şekilde giderilir.

Hatay Toroslar Elektrik Dağıtım ihbar Hattı

Hatay Toroslar Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile insanların sorunların hızlı çözüldüğü bilinmektedir. Bu aşamada sadece kesintiler değil, kaçak kullanım ve benzer sorunlar da hat üzerinden bildirilebilir. Hatta ilişkin iletişim kanalları şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372
  • Mail: musteriiliskileri@enerjisa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz