Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İçel Mersin Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İçel Mersin Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Akdeniz Bölgesinin en güzel kentlerinden olan Mersin, doğal güzellikleri ile de öne çıkmaktadır. Söz konusu kent, Aksa tarafından verilen hizmet sayesinde bir süredir doğalgaz kullanıyor. Bu kullanım, kentte yaşayan insanlara çok büyük bir kolaylık sağladığı gibi, insanların aldıkların havanın da temizlenmesinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Dolayısıyla da yararlarının oldukça fazla olduğunun söylenmesi, kesinlikle yanlış olmayacaktır.

İçel Mersin Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı, insanların gaz noktasında yaşadıkları farklı sorunlar için sürekli hizmet vermektedir. Bu hattın sürekli açık olmasının nedeni, gaz kaçaklarının insanlar için tahmin edilenden çok daha tehlikeli olmasıdır. Bahse konu durum sebebiyle, insanların bu noktada duyarlı olması ve farklı sorunları direkt olarak bu hat üzerinden ilgili birimlere bildirmesi gerekmektedir.

İçel Mersin Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

İçel Mersin Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, gaz kaçağı şüphesi olduğu ilk anda aranmalıdır. Çünkü bu hat sayesinde insanların yaşamlarını tehdit eden söz konusu durum engellenmiş olacaktır. Bu hatta ilişkin numaralar şu şekildedir:

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz