Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İgdaş İstanbul Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İgdaş İstanbul Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ülkemizin en kalabalık kenti olan İstanbul’a doğalgaz getirmek ve özellikle kirli hava sorununu çözmek için İgdaş kuruldu. Şirketin kuruluşunda belediye, devlet kuruluşları ve bazı iştirakler yer aldı. 1986 yılında kurulan şirket, bu tarihten itibaren hızlı bir şekilde büyümeye ve abone sayısını arttırmaya başladı. İstanbul genelinde doğalgazın yaygınlaşmasına çok büyük katkısı olan şirket, faaliyetlerini günümüzde de sürdürmektedir.

İstanbul’un nüfusu ve buradaki sanayi kuruluşları dikkate alındığında, doğalgazın ne kadar önemli olduğu daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Söz konusu husus nedeniyle şirket hizmet kalitesini sürekli yukarı taşırken, olası sorunlarla da mücadele etmektedir. İnsanların bunun için İgdaş İstanbul Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı için şirkete ulaşması yeterlidir.

İgdaş İstanbul Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz kullanımı insanların hayatlarına büyük kolaylık sağlamasına rağmen, farklı sorunlara da neden olduğu unutulmamalıdır. Özellikle arıza durumunda insanların hayatını direkt olarak tehdit eden bir özelliğe sahiptir. Bundan dolayı İstanbul’da yaşayan kişilerin gaz kokusu duyduklarında ya da benzer sorun durumunda direkt olarak İgdaş İstanbul Gaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirimde bulunması gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 153
  • Telefon: +90 212 499 11 11
  • Faks: +90 212 499 11 66

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz