Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Iğdır Serhat Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Iğdır Serhat Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ülkemizin en uzak köşelerinden birisi olan Iğdır’a Serhat Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından hizmet verilmektedir. Bu şirket, kentte yaşayan insanların doğalgaz kullanmasını sağlamakta ve böylelikle insanların yaşam standartlarını yukarıya taşımaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra, doğalgazın temiz bir yakıt olmasına bağlı olarak, doğanın korunması adına da çok önemli bir rolü oynadığını söylememiz yanlış olmayacaktır.

Iğdırlılara sağlanan doğalgazın kullanım alanı oldukça geniştir. Fakat bireysel kullanıcılar genel itibariyle bu hizmeti ısınma amaçlı olarak kullanmaktadır. Bunun haricinde banyo ve mutfak gibi alanlarda da kullanılır. Geçmişte kullanılan fosil yakıtlara göre daha temiz olmasının dışında, ucuz enerji kaynağı olma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Fakat kullanım noktasında insanların dikkatli olması çok önemlidir. Iğdır Serhat Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı, sorunlar yaşandığında hızlı bir şekilde aranmalıdır.

Iğdır Serhat Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Iğdır Serhat Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı, insanlara 7/24 hizmet vermektedir. Bunun en önemli nedeni, söz konusu sorunlara müdahalenin gecikmesi, farklı tahribatlara yol açma olasılığıdır. Bundan dolayı Iğdırlılar, gaz kokusu duydukları anda aşağıdaki numaraları aramalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 0(476) 226 15 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz