Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İNG Bank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

İNG Bank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Hollanda merkezli İNG Bank, ülkemizde çok kısa süre önce faaliyet göstermeye başladı. Türk insanlarının banka alışkınlarını değiştirmek ve piyasada kuvvetlenmek isteyen İNG Bank, müşterilerine farklı hizmetler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en ön plana alan müşteri politikası gereği, sorunlarınız en hızlı şekilde çözülmektedir. İNG Bank ile ilgili finansal yahut altyapısal yaşadığınız tüm problemler için, telesekreter sırası beklemeden İNG Bank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz.

İNG Bank Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

İNG Bank müşteri temsilcisine 0850 222 06 00 numaralı telefon hattını arayarak ulaşabilirsiniz. İNG Bank müşteri temsilcisine bağlanarak EFT, kredi kayıp çalıntı, bakiye durumu, vergi ödemesi, fatura yatırma, borç ödeme vb. işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlandığınızda, bireysel veya kurumsal müşteri hizmetlerinden kendinize en uygun olanı seçerek yardım alabilirsiniz.

İNG Bank Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

İNG Bank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilmek için aşağıdaki tuş kombinasyonunu takip edebilirsiniz. Bunun dışında müşteri temsilcisine bağlanmadan yapabileceğinizi işleri internet bankacılığı ile de yapabilirsiniz.

  • İNG Bank müşteri temsilcisinin 0 850 222 06 00 numaralı telefonunu arayın.
  • Kişisel bilgilerinizin doğrulanması için telesekreter ekranında TC kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girin.
  • Telesekreter menüsünde ilk olarak “3” ardından “0” numarasını tuşlayın.

Kombinasyonu tuşladıktan sonra birkaç dakika içerisinde doğrudan müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Çağrı merkezinin yoğunluğuna göre bekleme süreniz 5-10 dakika değişebilmektedir. İNG Bank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için kullanabileceğiniz en güncel tuş kombinasyonlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz