Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Isparta Akdeniz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Isparta Akdeniz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik enerjisi, insanların farklı ihtiyaçlarının giderilmesi için hayati bir öneme sahiptir. Bu enerji çeşidi farklı santrallerde üretilmekte ve daha sonra dağıtım hatları ile kentlere iletilmektedir. Ülkemizin önemli kentlerinden birisi olan Isparta için de durum böyledir. Bölgede yer alan hidroelektrik ve termik santralleri üzerinden elde edilen elektrik, kentin ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca yenilebilir enerji kaynaklarının da kullanıldığı söylenebilir.

Santrallerde üretilen elektriğin sorunsuz bir şekilde kente gelmesi çok önemlidir. Bunun için Isparta Akdeniz Elektrik Dağıtım şirketi görev yapmaktadır. Elektrik hatları her ne kadar sorunsuz olsa da zaman için bazen hava koşullarından, bazen insan hatalarından, bazen de hat içerisinde meydana gelen bir takım sebeplerden dolayı sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunlar şirket tarafından giderilmektedir.

Isparta Akdeniz Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Isparta kentinde meydana gelen arızaların hızlı bir şekilde giderilmesi için arızaların bildirilmesi çok önemlidir. Şirket bir süre sonra arızalardan haberdar olacaktır, fakat ne kadar çabuk haberdar olursa sorunun o kadar hızlı çözüleceği unutulmamalıdır. Bundan dolayı insanlar Isparta Akdeniz Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden arızaları bildirebilir. İhbar hattına ait telefon numarası ve mail adresleri şu şekildedir:

Telefon: 0 246 224 33 56
E-posta: kurumsaliletisim@akdenizedas.com.tr
Kep Adresi: akdenizedas@hs02.kep.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz