Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Isparta Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Isparta Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Gülü ve komando tugayıyla bilinen Isparta, elektrik tüketiminin orta seviyede olduğu kentlerden birisidir. Buradaki elektrik hizmetlerini CK Akdeniz A.Ş. vermektedir. Eğer siz de bu şirketten hizmet alıyorsanız, ödemelerinizi internet üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için şirketin kendi internet sitesini kullanmanız, en güvenilir yöntemlerden birisidir. Çünkü diğer yöntemler, özellikle de fatura ödeme siteleri, farklı riskler içermektedir.

Faturalarınızı ödemek ya da sorgulamak için https://online.ckakdeniz.com.tr/Odeme adresine giriş yapmanız gerekiyor. Buraya girdikten sonra bazı bilgileri istediğini göreceksiniz. Isparta’da elektrik hizmet aldığınız son faturanın yanınızda olması, bu bilgileri fatura üzerinden kolaylıkla bulmanızı sağlayacaktır.

CK Akdeniz A.Ş. sitesi üzerinden ödeme yapmak için sisteme hesap numarası girişi yapılması gerekiyor. Burada bahsedilen hesap numarası, faturalar ile ilgili olup, bilmiyorsanız ilgili alana işletme kodu ve abone numarasını yazarak bunu alabilirsiniz. Bu aşamadan sonra sistemden fatura miktarınızı görebilir ve isterseniz banka ya da kredi kartı ile ilgili tutarı ödeyebilirsiniz. Böylece hem güvenli bir şekilde faturalarınızı ödemiş olur, hem de bu işlemi oturduğunuz yerden yaparsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz