Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İstanbul-Anadolu Yakası Ayedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul-Anadolu Yakası Ayedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul’un Anadolu yakasında tüketilen elektrik miktarı, tüm ülkedeki tüketimin yaklaşık %5’lik bölümünü oluşturmaktadır. Bundan dolayı bölgedeki dağıtımın sorunsuz bir şekilde devam etmesi çok önemlidir. Aksi takdirde insanların yaşam kaliteleri düşeceği gibi, sanayi kuruluşlarının da üretimleri duracaktır. Daha önce dağıtım devlet tarafından yapılırken, özelleştirmeye bağlı olarak Ayedaş (İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.) tarafından yapılmaktadır. 2012 yılından beri bu hizmeti veren şirketin abone sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır. 2018 yılında hizmet verilen kişi sayısının 5,3 milyonu aştığı belirtildi.

Elektriğin Anadolu yakası için önemi çok fazladır ve buna bağlı olarak sorunsuz bir şekilde devam etmesi gerekir. Olası elektrik kesintilerinin etkisi büyük olacağı için şirket, bu tür durumlara direkt müdahale etmektedir. İnsanlar, müşteri hizmetler numarası üzerinden, kesintileri bildirebilmektedir.

İstanbul-Anadolu Yakası Ayedaş Elektrik Dağıtım ihbar Hattı

Yaşanacak kesinti ya da daha farklı bir sorunu bildirmek için şirketin ihbar hattı kullanılabilir. İstanbul-Anadolu Yakası Ayedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı sayesinde, ekipler sorunları daha hızlı bir şekilde gidermektedir. Söz konus hatta ait numara:

  • Tel: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz