Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İstanbul – Anadolu Yakası Ayedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

İstanbul – Anadolu Yakası Ayedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Ülkemizin en kalabalık kenti olan İstanbul’un Anadolu yakasındaki insanların elektrik ihityaçları, Ayedaş tarafından karşılanmaktadır. Bu yönü ile şirketin milyonlarca insana hizmet verdiği söylenebilir. Bahsedilen hizmet karşılığında kesilen faturaların ise düzenli ve zamanında ödenmesi, kullanıcıların bu hizmeti kesintisiz bir şekilde alabilmesi için çok önemlidir. Ayedaş, bundan dolayı insanların daha kolay ödeme yapabilecekleri alternatif ödeme yöntemleri geliştirmiştir.

Bilindiği gibi Ayedaş, Enerjisa bünyesinde hizmet vermektedir. Bundan dolayı Ayedaş tarafından sunulan fatura ödeme veya sorgulama işlemi, direkt olarak bu şirketin üzerinden gerçekleşmektedir. Fatura ödemek için şirket tarafından geliştirilen yöntemleri kullanacaksanız, öncelikle https://online.enerjisa.com.tr/ adresine giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra ise buradaki üyelik işlemlerinizi tamamlamanız ve sonraki aşamaya geçmelisiniz. Burada sizden faturanız üzerinde yer alan tesisat/abone/fatura numarası istenecektir. Bundan dolayı işleme başlamadan önce yanınıza faturanızı alırsanız, işleme kesintisiz devam edebilirsiniz.

Enerjisa tarafından verilen sunulan bir diğer seçenek ise 444 4 372 üzerinden yapılan sorgulamadır. Bunun için numarayı aramanız ve gerekli yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz