Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İstanbul-Avrupa Yakası Bedaş Elektirik Fatura Sorgulama ve Ödeme

İstanbul-Avrupa Yakası Bedaş Elektirik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Elektrik hizmetlerinizi eğer İstanbul-Avrupa Yakası Bedaş Elektirik A.Ş den alıyorsanız fatura ödeme noktasında birçok farklı alternatiflere sahipsiniz demektir. Biz ise sizlere bu yollardan her zaman sizin için kolay ve güvenilir olanı tercih etmenizi önermekteyiz. Çünkü birçok sahte fatura ödeme merkezleri kurulup vatandaşlarımız dolandırılmaktadır. Bu yüzden en güvenli yollardan birisi şirketin varsa kendi sitesinden ödeme yapmaktır. Bu noktada İstanbul-Avrupa Yakası Bedaş Elektirik A.Ş. çok kolaylıklar sunan kendi sitesini kurmuş ve abonelerinin hizmetine sunmuştur.

Fatura sorgulamak ve ödeme yapabilmek için şirketin web sitesine girerek borç sorgula kısmına hesap numaranızı girmekte ve geçmişe dönük borçlarınızı görebilmektesiniz. Bu sistem üzerinden isterseniz ödenmemiş borçlarınızı tek seferde ödeyebileceğiniz gibi ayrı ayrı da ödeme imkanına sahipsiniz.

Burada sizlere birçok kolaylıklar sunan şirketin bu uygulaması ödeyeceğiniz faturayı seçtikten sonra sizden ödeme yapacağınız kart bilgilerini istemekte ve bu şekilde ödemenizi gerçekleştirmektesiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra ödeme yapıldığına dair ister SMS ister e-mail yoluyla dekont alabilmektesiniz. Sorunsuz ve güvenli ödemelerinizi siz de bu uygulama sayesinde evinizde oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz