Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İstanbul-Avrupa Yakası Bedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul-Avrupa Yakası Bedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul’un Avrupa yakasında yaşayan milyonlarca insanın elektrik ihtiyacı, Bedaş tarafından karşılanmaktadır. Söz konusu firma tarafından verilen hizmet sayesinde insanların yaşam kalitesinin çok daha yükseldiğini söylemek yanlış olmaz. Geçmişte devlet tarafından verilen bu hizmet, özelleştirme sonrasında Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilmeye başlamıştır.

Elektrik hizmeti, süreklilik göstermesi gereken alanlardan birisidir. Günümüzde hemen her yerde olan bu enerjinin değeri, gittiğinde ya da kesintiye uğradığında çok daha net bir şekilde anlaşılmaktadır. İnsanların bu tür durumlarda yaşam kaliteleri düşmekte, fabrikaların üretimleri durmaktadır. Bundan dolayı meydana gelen sorunların olabildiğince hızlı bir şekilde giderilmesi gerekiyor. Bu noktada insanların üzerine düşen sorumluluk, meydana gelen arızaların İstanbul-Avrupa Yakası Bedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden ilgili birimlere bildirilmesidir.

İstanbul-Avrupa Yakası Bedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Yaşanan sorunların çözümü için şirket tarafından gerekli olan özen fazlasıyla gösterilmesine karşın, sorunların tespiti yapılan ihbarların önemi çok fazladır. Söz konusu bildirimler İstanbul-Avrupa Yakası Bedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden yapılabilir. Bu hatta ait telefon ve diğer iletişim numaraları şu şekildedir:

  • Telefon: 186
  • E-Posta: bedas@bedas.com.tr
  • Faks: +90 212 311 80 11

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz