Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İstanbul Bahçeşehir Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İstanbul Bahçeşehir Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Türkiye’nin en büyük kenti olan İstanbul’daki bireysel kullanıcıların, işletmelerin ve sanayi kuruluşlarının doğalgaz ihtiyacı Bahçeşehir Gaz Dağıtım A.Ş. (BAGDAŞ) karşılamaktadır. Şirket ilk olarak 1991 yılında faaliyetlerine başlamasına karşın son yıllarda ciddi bir büyüme ivmesi yakalamıştır. Süreç içinde farklı isimler kullanan şirket, 2003 yılında bugün kullandığı ismi almıştır.

Doğalgaz dağıtımı, insanların yaşam kalitesini direkt olarak etkilemektedir. Bireysel kullanıcılar yaz mevsiminde mutfakta bu gazı kullanırken, kış mevsiminde buna ek olarak ısınma kullanımı da gelir. Şirket bu ihtiyaçların sorunsuz bir şekilde giderilmesi için sürekli çalışmakta ve altyapısını güçlendirmektedir. Fakat bunun haricinde doğalgaz kaçaklarına da acil müdahale noktasında da hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Olası sorunları insanlar Bahçeşehir Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden şirkete bildirmektedir.

İstanbul Bahçeşehir Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz, hem yanıcı hem de zehirli bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı olası kaçaklar ya da ihtimali dahi direkt olarak şirkete bildirilmelidir. Bunun için Bahçeşehir Gaz Dağıtım ihbar hattı kullanılabilir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 0 212 669 00 03

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz