Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İzmir Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İzmir Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İzmirlilerin doğalgaz ihtiyacını karşılayan İzmirgaz (İzmir Doğalgaz Dağıtım A.Ş.), ilk altyapı çalışmalarına 2005 yılında başlamıştır. Bu çalışmalar neticesine İzmirliler yavaş yavaş bu önemli hizmeti kullanmaya başladı. Son yapılan açıklamalar göre 659 km ana hat, 3.180 km polietilen ana hat ve 1.660 km de servis hattı döşenmiştir. Söz konusu rakamlar incelendiğinde şirketin son derece başarılı olduğu söylenebilir.

İzmirgaz, kentin önemli ilçelerinin tamamına hizmet vermektedir. Söz konusu ilçeler Aliağa, Torbalı, Kemalpaşa, Karşıyaka, Konak, Bornova, Ödemiş, Bayındır, Bayraklı, Buca, Gaziemir, Çiğli, Balçova, Narlıdere, Menemen, Tire, Menderes, Kınık ve Karabağlar şeklindedir.

Şirket hizmet kalitesini arttırmak için çalışmalarına devam ederken, insanların yaşadıkları sorunları daha etkin bir şekilde çözmek için de müşteri hizmetlerini etkili bir şekilde kullanmaktadır. İzmir Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı sayesinde insanlar, ilgili birimlere 7/24 ulaşabilmekte ve sorunları kısa sürede etkili bir şekilde çözmektedir.

İzmir Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

İzmirgaz ya da İzmir Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanlar için hayati önem taşır. Çünkü doğalgaz kaçaklarına müdahale gecikirse, ortaya çıkacak olan durum tam anlamıyla bir faciaya dönüşebilir. Bundan dolayı gaz kokusu duyulduğu andan itibaren bu hat aranmalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Mail: info@izmirgaz.com.tr 
  • KEP E-mail: izmirgaz@hs03.kep.tr    
  • Telefon: 0 232 449 39 39 
  • Faks: 0 232 449 50 50

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz