Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İzmir Gediz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

İzmir Gediz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ege’nin incisi adıyla bilinen İzmir, ülkemizin en kalabalık üçüncü kenti konumundadır. Gerek nüfusun çok fazla olması, gerekse de kent sınırları içinde farklı sanayi kuruluşu olması, elektrik tüketiminin oldukça fazla olmasına neden olmaktadır. Bütün bu nedenlerden dolayı elektrik dağıtımı kent için büyük önem arz eder. Geçmişte devlet tarafından verilen söz konusu hizmet, 2013 yılından itibaren Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılmaya başlamıştır.

Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. İzmir ve Manisa illerine hizmet veren bir şirket olup, insanların bu alandaki ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılamak için kaliteyi her geçen gün biraz daha arttırmak istemektedir. İzmir Gediz Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası sayesinde, insanlar bir takım sorunları şirkete direkt olarak bildirmekte ve bu da önemli bir avantaj sağlamaktadır.

İzmir Gediz Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

İzmir Gediz Elektrik Dağıtım ihbar hattı sayesinde insanların yaşamış oldukları sorunları bildirmesi, bunların hızlı bir şekilde çözülmesi anlamına gelir. Buna bağlı olarak da insanların yaşam kalitesinin sabit kalması sağlanır. Söz konusu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Telefon: 0232 477 26 00
  • Faks: 0232 435 13 92
  • Mail: bilgi@gdzelektrik.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz