Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İzmir Gediz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

İzmir Gediz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Elektrik faturası ödeme bazen vatandaşlarımız için tam bir trajediye dönüşmekte ve insanlar fatura ödeme merkezleri aramaktadır. Hele de büyük bir şehirde yaşıyorsanız işiniz iki üç katı daha zor demektir. İş sadece fatura ödeme merkezi bulmakla kalmıyor bunların da güvenilir olanını bulmak çok önemli aksi takdirde dolandırılma ihtimalinizde çok yüksek. İzmir Gediz Elektrik A.Ş. abonelerinin neyse ki böyle bir dertleri olmamaktadır. Çünkü abonesi oldukları şirket onları düşünerek güvenlik yönünden son derece güçlü ve kullanımı da oldukça kolay www.gediz.com adında bir web sitesi hazırlamış bulunmaktadır. Tek yapmaları gereken işte ya da evde veya gezerken aşağıdaki adımları izleyerek faturalarını kolaylıkla ödemek olacaktır.

İlk olarak web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından sol üstte bulunan hızlı borç sorgula kısmına tıklıyorsunuz. Karşınıza çıkan ekranda sözleşme hesap numaranızı ve alttaki güvenlik kodunu tuşlayarak giriş yapmaktasınız.

Şimdi karşınıza geçmiş döneme ait borç bilgileriniz çıkmaktadır, siz buradan ödemek istediğinizi banka ya da kredi kartı bilgilerinizi girerek kolaylıkla ödeyebilmektesiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz