Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İzmir İZSU Su Borcu Sorgulama

İzmir İZSU Su Borcu Sorgulama

Şayet İzmir’de yaşıyor ve İZSU abonesi iseniz fatura borcunuzu çok kolay bir şekilde öğrenebilir ve online olarak ödeyebilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken birkaç basit adım var. Anlattığımız şekilde bu adımları tamamlarsanız siz de kolayca borcunuzu öğrenebilir ve ödeyebilirsiniz.

İlk olarak İZSU su fatura borcunuzu sorgulamanız için MOKA Fatura tarafından hizmet verilen online işlemler bölümüne girmelisiniz. Orada yer alan ‘SORGULAMA’ ekranından kolayca İZSU su fatura borcunuzu sorgulayarak öğrenebilirsiniz. Lakin bunu yapabilmeniz için 8 haneli İZSU Abonelik Numarası’na ihtiyacınız var. Bu numarayı kullanarak borcunuzu öğrenebilirsiniz.

İzmir İZSU Abonelik Numarası

İzmir İZSU abonelik numarası nasıl öğrenilir? Aslında bu sorunun cevabı borc sorgulama işleminden de kolay. Abonelik numaranızı öğrenmek için tek ihtiyacınız olan şey İZSU tarafından size gönderilmiş bir fatura. Zira İZSU faturalarının üstünde yer alan ‘Abone Numarası’ bölümündeki numara sizin abonelik numaranızdır. Bu numara sayesinde İZSU su fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz