Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri İzmit Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İzmit Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Marmara Bölgesinin önemli kentlerinden birisi olan Kocaeli, gerek nüfusu gerekse de sanayisi ile dikkat çekmektedir. Bu özellikleri sebebiyle İzmit’in doğalgaz ihtiyacı çok fazladır. Bu ihtiyaç günümüzde, İzmit Gaz Dağıtım tarafından karşılanmaktadır. Şirket 1992 yılında kurulmuş olup, geçen zamanla birlikte gelişmiş ve bugünkü durumuna gelmiştir. Günümüzde İzmit Gaz Dağıtım, 310 binden fazla konut müşterisine hizmet vermektedir. Bu sayı diğer abonelerle birlikte daha da yükselmektedir.

Doğalgaz, insanların hayatlarını ciddi şekilde kolaylaştırması ve yaşam kalitesini yükseltmesine rağmen dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Bunun için insanların uyması gereken bazı prosedürler vardır ve bunlara tam olarak uyulmadığında şirket kullanım hakkı vermemektedir. Bunların haricinde kullanıcılar yaşadıkları sorunları İzmit Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden şirkete hızlı bir şekilde bildirmelidir.

İzmit Gaz Dağıtım İhbar Hattı

İzmit Gaz Dağıtım ihbar hattı, yaşanan sorunların giderilmesi için kullanılmalıdır. Doğalgaz yapısı itibariyle zehirli ve yanıcı bir maddedir. Bundan dolayı mutlak surette yaşanan sorunlar bildirilmelidir. Önemsememe gibi bir hata, telafisi imkansız zararlara neden olabilir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 33 41
  • Telefon: 0 262 318 40 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz