Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kahramanmaraş Akedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kahramanmaraş Akedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik dağıtımı uzun bir süre devlet tarafından yapılmış ve daha sonra bölgesel bazda özelleştirmeler yapılmıştır. Bu özelleştirmeler sonrasında Kahramanmaraş’taki elektrik dağıtımını Akedaş yapmaya başlamıştır. Bölgede toplam 700 binden fazla aboneye hizmet vermeye başlayan şirket, yaşanan sorunları hızlı bir şekilde çözmek için de ihbar hatları kurmuştur.

Elektrik dağıtımı için sağlam bir altyapı kullanılmalıdır. Söz konusu altyapının haricinde ise şirketin sürekli bunu geliştirmesi ve yaşanan sorunları da çözmesi gerekiyor. Çünkü elektrik hatlarına binen yük her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bunun yanında hava koşulları ve insan hataları da dikkate alındığında farklı sorunlar yaşanmaktadır. Buna bağlı olarak şirketin bunları etkin bir şekilde çözmesi için Kahramanmaraş Akedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden ihbarları etkin bir şekilde alması gerekiyor.

Kahramanmaraş Akedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

İnsanlar, meydana gelen arızalar ya da farklı sorunlar için şirkete farklı iletişim kanallarından ulaşabilir. Kahramanmaraş Akedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı, şu iletişim kanallarından oluşmaktadır:

  • Telefon: 0 344 221 35 10
  • Faks: 0 344 225 02 38

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz