Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kahramanmaraş Akedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kahramanmaraş Akedaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Akedaş, Adıyaman ve Kahramanmaraş’a elektrik hizmeti sağlayan bir şirkettir. Maraşlılar, şirket tarafından gönderilen faturaları, yine şirket tarafından sunulan seçeneklerden istediklerini kullanarak ödeyebilir. Bilindiği gibi faturalarımızı eskide ödeme merkezlerine ya da PTT, banka şubelerinde yapardık. Fakat şirket, Maraşlılar için farklı seçenekler hazırlamış olup, bunlar sayesinde neredeyse hiç yorulmadan fatura ödemesi yapılabilmektedir.

Eğer Kahramanmaraş’ta iseniz ve Akedaş üzerinden elektrik hizmeti alıyorsanız, şirketin internet sitesinden fatura ödemesi yapabilirsiniz. Ayrıca yine buradan fatura sorgulama işlemini de sadece birkaç dakika içinde yapar ve fatura miktarınızı öğrenirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem https://www.akedas.com.tr/ adresine girmektir.

Bu adrese girdikten sonra sağ üst köşede “Online İşlemler” bölümünü göreceksiniz. Bahse konu bölüme girdikten sonra gerekli formları doldurmalı ve sisteme kayıt olarak bir şifre almalısınız. Bu aşamadan sonra ise şifre ile sisteme giriş yapabilir ve ister ödeme, isterseniz de fatura sorgulama yapabilirsiniz. Bunun haricinde ise benzer işlemleri, yine şirkete ait 444 46 02 numaralı hat üzerinden yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz