Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kahramanmaraş Arsan Maraş Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kahramanmaraş Arsan Maraş Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kahramanmaraş sınırları içinde yaşayan insanlara doğalgaz sağlayan Arsan, insanların yaşam kalitesinin önemli derecede yükselmesine neden olmaktadır. Arsan Maraş Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla Armadaş olan şirket, faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir. Bu kapsamda, 85 km çelik, 780 km polietilen hat yapmayı başaran şirketin toplam abone sayısı ise 150 binden daha fazladır ve her geçen gün daha da artmaktadır. Şirket, doğalgaz olmayan yerleşim merkezlerine de bu hizmeti vermek için çalışmalarını yürütmektedir.

Arsan, insanların doğalgaz kullanmasını sağlayarak, Maraş’ın havasına da önemli bir katkı yapmaktadır. Söz konusu katkı sebebiyle, insanlar daha temiz bir havada yaşama imkanı yakalamaktadır. Bunun dışında Kahramanmaraş Arsan Maraş Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı ile de yaşanan sorunlar hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Kahramanmaraş Arsan Maraş Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Kahramanmaraş Arsan Maraş Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, doğalgaz kaçağı ya da şüphesi olan durumlarda kesinlikle aranması gerekiyor. Söz konusu durum, kesinlikle ihmal edilmemelidir.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: (0344) 216 10 10
  • Faks:(0344) 216 18 81
  • E-posta: armadas@armadas.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz