Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Karabük Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karabük Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik hizmetlerinin en önemli bölümlerinden birisi dağıtımdır. Elektrik dağıtımı yakın bir zamana kadar devlet tarafından yapılmasına karşın, günümüzde ise artık özel sektör tarafından yapılıyor. Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. bu hizmeti 2010’lu yıllarından başından itibaren vermeye başladı. Bölgede yer alan hidroelektrik ve termik santrallerde üretilen elektrik, dağıtım hatları sayesinde bu kente getirilmekte ve hem hanelere hem de diğer yaşam alanlarına verilmektedir. Ayrıca ülkemizin en büyük demir çelik sanayine de yine bu hatlar üzerinden elektrik verilecek, üretimin devamlılığı sağlanmaktadır.

Farklı noktalarda olduğu gibi Karabük’te de zaman içinde bazı sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunların kaynağı bazen hava şartları, bazen altyapı eksikliği, bazen de insan faktörüdür. Fakat Enerjisa altında faaliyet gösteren Başkent EDAŞ, bu sorunları kısa sürede gidermektedir. Bunun için insanların Karabük Başkent Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bildirim yapması yeterlidir.

Karabük Başkent Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Karabük Başkent Elektrik Dağıtım ihbar hattı, insanlara açıktır. Bu hatlar üzerinden arıza, kaçak ve benzer elektrik sorunları için bildirim bırakılabilir. Hatta ait numaralar şunlardır:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: 444 4 372

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz