Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Karabük Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Karabük Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Karadeniz kentlerinden birisi olan Karabük’te Başkent EDAŞ hizmet vermektedir. Şirket, bölgedeki santrallerde üretilen elektriği kentin her tarafına dağıtmaktadır. Verilen bu hizmetin karşılığı olarak ise aylık faturalar, abonelere gönderilmektedir. Aboneler, bu faturaları ödeme merkezlerinde, PTT ya da banka şubelerinden ödeyebilir. Fakat bu noktada büyük bir kolaylık sağlayan şirket, ödemelerin daha basit bir şekilde yapılmasına imkan vermektedir.

Karabüklüler elektrik faturalarını ödemek için öncelikle https://online.enerjisa.com.tr/ adresine giriş yapmalıdır. Bahse konu adres, şirketin bağlı bulunduğu Enerjisa’ya aittir. Bilindiği gibi Enerjisa, Sabancı Holding bünyesinde yer alır ve bu yönüyle ülkenin en büyük enerji şirketlerinden birisi olduğu söylenebilir.

Elektrik faturası sorgulama ve ödeme için yukarıdaki adrese giriş yapıldıktan sonra öncelikle sisteme üye olunması gerekiyor. Eğer daha önceden üye olmuşsanız, bu adıma gerek yoktur ve direkt olarak kimlik numaranızla giriş yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra ilgili bölümlerdeki bilgileri hatasız bir şekilde doldurmanız yeterlidir. Yapılan ilk işlem fatura sorgulama olup, ödeme yapmak için kredi kartınızı kullanmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz