Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Karaman Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karaman Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karaman’da bulunan insanların elektrik noktasındaki ihtiyaçları uzun bir süre devlet tarafından karşılanmıştır. Daha sonra ise özelleştirme yoluna gidilmiş ve buradaki hizmetleri Medaş vermeye başlamıştır. Bilindiği gibi elektrik, insanların yaşam kaliteleri için artık vazgeçilmez unsurlardan birisi haline gelmiştir. Söz konusu unsurun eksikliği, insanların çok farklı sorunlar yaşamasına neden olacağından, dağıtımın kesintisiz bir şekilde devam etmesi gerekiyor. Bu noktada insanların şirketten beklentilerinin üst düzeyde olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Elektrik dağıtımı yapılırken yaşanan farklı sorunlar vardır. Bu sorunların nedenleri bazen hat ile ilgiliyken bazen de tamamen insan faktöründen kaynaklanmaktadır. Fakat sorunların zamanında çözülmesi için Karaman Medaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden insanların bildirimde bulunması gerekiyor.

Karaman Medaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Karaman Medaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı etkili bir şekilde kullanıldığında, insanların bu noktada sorun yaşamamasını sağlar. Bahse konu hat üzerinden sadece elektrik kesintileri ile ilgili değil, yaşanan farklı problemler de bildirilebilir. Hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: (0338) 213 88 90
  • Tel: +90 850 251 30 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz