Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Karaman Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Karaman Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Geçmişte Konya’ya bağlı bir ilçe olan Karaman, daha sonra il statüsüne geçmiştir. Bu değişimden sonra kentin gelişimi, ciddi şekilde hızlanmış ve elektrik tüketimi de artmıştır. Karaman’a, bölgedeki diğer kentlere olduğu gibi Medaş tarafından hizmet verilmektedir. Bahse konu hizmet sayesinde insanların yaşam kaliteleri artmakta ve bazı işlemleri çok daha rahat bir şekilde yapabilmektedir. Fakat verilen bu hizmetin karşılığı olarak, faturaların ay sonunda mutlaka düzenli olarak ödenmesi gerekmektedir.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (Medaş), insanların faturalarını daha rahat bir şekilde ödemesi için alternatif çözüm yolları geliştirmiştir. Bahse konu alternatiflerden birisi de internet sitesi üzerinden ödeme yapılmasıdır. Bilindiği gibi şirket, ülkemizin en büyük enerji kuruluşlarından birisidir. Şirketin web sitesine girdikten sonra ödeme için online işlemler bölümüne geçiş yapılması gerekiyor. Bu aşamadan sonra ise Karamanlılar, kredi ya da banka kartı ile ödemelerini gerçekleştirmektedir.

Fatura sorgulama içinse http://www.meramedas.com.tr/?wapp=faturasorgulama_tr adresine giriş yapılması yeterli olacaktır. Buradaki tesisat numarası yazılarak, mevcut borcu bulunan faturalar öğrenilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz