Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kastamonu Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kastamonu Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik hizmetleri, süreklilik arz ettiğinde insanların beklentisini tam olarak karşılar. Geçmişte devlet tarafından dağıtımı yapılan elektriğin dağıtımı, günümüzde özel şirketler tarafından yapılmaktadır. Kastamonu sınırları içerisindeki dağıtım, Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla Başkent EDAŞ tarafından yapılmaktadır. İç Anadolu ve Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan kentlerin büyük bir kısmına hizmet veren şirket, Enerjisa bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Elektrik hatlarında farklı nedenlerden dolayı bir takım sıkıntılar meydana gelebilir. Bu sıkıntıların bir kısmı bölgesel çaplı olmasına karşın, bazılarının daha genel olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Tüm bu sorunlar, şirket bünyesinde görev alan ekipler tarafından giderilmektedir. İnsanların bu aşamada sadece Kastamonu Başkent Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden arıza bildirimi yapması yeterlidir.

Kastamonu Başkent Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik dağıtımında ya da daha farklı alanlarda yaşanan elektrik sorunları için insanlar, Kastamonu Başkent Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinde arıza bildirimi yapmalıdır. Böylece meydana gelen sorunlar çok daha hızlı ve etkili bir şekilde giderilecektir. Söz konusu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: 444 4 372

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz